skip to Main Content

Balsponsor: Jan Mulder Bouw

Zaterdag 26 mei 2018 is Jan Mulder Bouw uit Stadskanaal balsponsor bij het duel SJS – SIOS. Voor de wedstrijd aan wordt er reclame gemaakt voor Jan Mulder Bouw. Ook ligt de aangeboden wedstrijdbal natuurlijk klaar op de bekende ballenstander bij het veld.

Denkt u eraan om uw woning te verbouwen? Ga dan naar Jan Mulder Bouw in Stadskanaal. Jan Mulder heeft al jarenlange ervaring en levert absoluut vakwerk af. Bij Jan Mulder (oud eerste elftal voetballer van SJS) kunt u natuurlijk ook terecht als er kleine klusjes moeten gebeuren aan uw woning, zoals kozijnvervanging of het vervangen van een deur. Dus heeft u plannen, neem dan direct contact op met deze vakman.

Wilt u ook balsponsor zijn bij SJS 1? Neem dan contact op met de sponsorcommissie van SJS via sponsoring@vvsjs.nl. Wij kunnen u vertellen wat de mogelijkheden zijn.

Back To Top