skip to Main Content

Balsponsor SJS 1: De Jonge Bestratingen

Zaterdag 10 november 2018 is De Jonge Bestratingen balsponsor bij het duel SJS – Tiendeveen. Voorafgaande aan de wedstrijd wordt er reclame gemaakt voor De Jonge Bestratingen. Ook ligt de aangeboden wedstrijdbal natuurlijk klaar op de bekende ballenstander bij het veld.

De Jonge Bestratingen is gevestigd aan de De Wedde 16 te Stadskanaal. Het bedrijf zal bij meerdere SJS’ers bekend zijn, de eigenaar is namelijk oud-keepertrainer Jans de Jonge. Zoon Brian staat onder de lat bij het eerste elftal van SJS. Wanneer het op bestraten aankomt, dan weet je bij Jans zeker dat er absolute vakwerk geleverd wordt. Dus denk je erover na om je terras aan te pakken? Twijfel dan geen moment en schakel Jans de Jonge in!

Wilt u ook balsponsor zijn bij SJS 1? Neem dan contact op met de sponsorcommissie van SJS via sponsoring@vvsjs.nl. Wij kunnen u vertellen wat de mogelijkheden zijn.

Back To Top